Hakkımızda

On yılı aşkın süredir Elektrik Elektronik Taahhüt işlerinde alt yüklenici olarak hizmet veren ekibimiz 2008 yılında şirketleşerek kadrosunu genişletip Esla Mühendislik Elektrik Elektronik İnşaat Taahhüt Tic. Ltd. Şti’ni kurmuş ve böylece daha profesyonel, uzman ve dinamik bir yapıya bürünmüştür. Bu tarihten itibaren küçük, orta ve büyük kapsamlı çok sayıda işi sorunsuzca tamamlayarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

 

Mühendislik deneyimlerini girişimcilik becerileri ile birleştiren firmamız kısa süre içerisinde yurt içinde ve yurt dışında hizmet veren bir konuma gelmekten gurur duymaktadır. İşini iyi yapmanın verdiği güven duygusu ve müşteri memnuniyeti, firmamıza kurulduğu günden itibaren çok sayıda projeyi eş zamanlı olarak uygulayabilme yeteneği kazandırmıştır.

 

Esla Mühendislik Elektrik Elektronik İnşaat Taahhüt Tic. Ltd. Şti. olarak teknik meselelerde müşterilerimize, meslek etiğiyle temellendirilip, deneyim ve tecrübeyle şekillenmiş yaratıcı ve iddialı çözümler sunmayı varoluş sebebimiz olarak görmekteyiz. Nitelikli personel istihdamı ile, müşteri ihtiyaçlarına odaklı çalışma disiplini çerçevesinde, ulusal ve uluslararası normlarda teknik, yüksek kalite, performans, çevresel hassasiyet ve estetikten ödün vermeden müşterimizin ihtiyaç ve taleplerine en uygun çözümler sunmak başlıca amacımızdır.

 

Firmamız, bugün en hassas mühendislik çözümlerini uygulamaya koyan güçlü bir şirket olarak tanınmakta, firmamızı aranan bir firma konumuna, en yeni tekniklere hakim, kaliteli hizmet zihniyetini özümsemiş, yüksek deneyime sahip, uzman bir iş gücü ulaştırmaktadır.

 

Saygılarımızla…

Misyon

BAŞARI SIRRIMIZIN ;

 

“ENERJİYİ BAŞTAN SONA TAŞIYORUZ” sloganımıza uygun olarak kalite ve imalat standartlarından ödün vermeden hizmetlerimizi en iyi ve en hızlı şekilde müşterilerimize sunmak,

 

Tüm hizmetlerimizi , İnsan hak ve hukukunu temel prensip edindiğimizi unutmadan yerine getirmek ,

 

Takım çalışması gerektirdiği bilinci ile, huzurlu bir yaşam sağlayacak haklara sahip ve buna bağlı olarak en verimli düzeyde hizmet veren bir kadroyla çalışmak ,

 

Tamamlanılan işlerin bütçe büyüklüğü ile kıyaslanmadığını ve en önemli sermayenin müşteri memnuniyeti olduğunu Unutmamak.

Vizyon

Gelişmeye açık, yenilikçi , akılcı , dinamik güç ve enerjimizi koruyarak , Sektörümüzün tüm ihtiyaclarını karşılayan disiplinli ve lokomotif bir firma olmak.

 

Verimliliğin sadece teknik bir konu değil bir kültür ve anlayış meselesi olduğu bilinciyle , tüm toplum katmanlarını ilgilendiren bu konuda, enerji verimliliğini arttırıcı teknik tedbirleri almak , anlatmak ve toplumsal bilinç oluşturmak.